En iyi Su Markaları

Canlıların yaşamını sürdürmesi için her zaman olmazsa olmazlardan olan su günümüzde birçok firmaya iş imkanı sağlamıştır. Çeşme sularının içilmez olduğu günümüzde gönül rahatlığıyla içebileceğiniz su firmalarını ve bunların içinde de en iyisini seçeceğiz.Sırma Group firmasına ait bir su markası olan Sırma su en iyi su yarışına 2013 yılında %50.1 hissesini Danone gurubuna devretmisiyle daha güçlü adımlarla başlamıştır. Ph değeri 7.1 olan su Türkiye’de çokca tüketilmektedir.

 

Buraya Tıklayarak Sırma Group Sitesine Gidebilirsiniz.

 

 

 


Seğmenler markasının bir ürünü olan seğmen su Ankara merkezli bir kaynak suyu firmasıdır. Makro Marketle olan anlaşmaları gereği bu markette ucuz fiyattan satılan bir su markasıdır. Gerek firmanın dolum tesisleri gerek kaynak hattı olmak üzere son derece güvenilir bir firmadır.

Buraya Tıklayarak Seğmenler Sitesine Gidebilirsiniz.

 

Türkiye’de en bilindik su markalarından olan ve şişe tasarımlarıyla bile güven veren bir su olan Saka su, Türkiye’nin Avrupa Birliği tarafından onaylı tek doğal mineralli su markasıdır ve Türkiye’nin toplam su ihracatında %30 payı bulunmaktadır. En iyi su yarışında önemli bir gücü olan Saka su 8,22 lik pH değeriyle “Alkali” bir Doğal Mineralli Su olan Saka, yüksek kalsiyum, magnezyum ve düşük sodyum oranıyla susuzluğunuz ile birlikte sağlığınızı da düşünür.

Buraya Tıklayarak Saka Su Sitesine Gidebilirsiniz.

 

Su sektöründe birçok ilkin sahibi olan Pınar su 1984 yılında Pınar Şaşal markasıyla ülkemizi ilk defa ambalajlı suyla tanıştırarak sektöründe öncü olmuştur.

8.2 Ph değeriyle de kalitesini kanıtlayan Pınar su spora özellikle de basketbola verdiği destekle adından sıkça söz ettirmiştir.

Buraya Tıklayarak Pınar Su Sitesine Gidebilirsiniz.

 

 

 

 

Günümüzde ülkemizde en çok tüketilen ve en rahat ulaşılan su firması olan Erikli su zaten kaliteli olan üretim hattını sektöründe dünyaca ünlü Nestle firmasıyla birleştirerek gücüne güç katmış ve Dünya standartlarında su üretimi yapmaya başlamıştır.

7.5 Ph değeriyle ortalama bir su ph ı sunan firma Uludağ’ın zirvesinden sloganıyla üretimine devam etmektedir.

Buraya Tıklayarak Erikli Su Sitesine Gidebilirsiniz.

 

 

 

Oyunuzu Paylaşın!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir