En iyi Bahar Kombinleri – Kadın Moda

Kış ha bitti ha bitecek dediğimiz şu aylarda montumuz bazen elimizde bazen üstümüzde

Bahara geldik geliyoruz derken havalar ısınmak üzere ve kızların aklında bahar kombinleri soruları oluşmaya başladı. Dışarı çıkmadan önce yaşadığınız bölgelerin hava durumunu yine de kontrol etmeyi unutmayın. İşte Sizi Baharda 1 Adım Önde Gösterecek Bahar Kombinleri

Kot Elbise

Bahar aylarında yaza oranla daha sade giyinmek size şıklığı getirebilir. Yün kazaklar, ince montlarla şıklığınızı pekiştirebilirsiniz. 

Özgür Giyim

Bahar aylarında artan özgürlük ve rahat yaşama isteğinizi bu şekilde ödüllendirebilirsiniz. Boru ve ispanyol paça pantolanlara ek olarak örülmüş veya saçaklı hırkalarla da güzelliğinizi bütünleyebilirsiniz.

 

Net ve Canlı Renkler Kullanın

Çiçekler her dönem ilgi çekerler. Canlı renklerle boyanmış çiçekler aradığınız kombini tamamlayabilir. Net çizgiler kullanmak istediğinizde ise büyük çizgili veya kareli modellerle istediğinize ulaşabilirsiniz.

Spor

Spor giyinmek her mevsimin değişmez kombinlerinden biri şüphesiz. Rahatlık ve şıklığı bir arada bizlere sunuyor. Günümüzde yeniden revaçta olan klasik görünümlü elbiselerle spor giysilerinizi kombinleyerek güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Uzun Elbise Üzerine Deri Ceket

Elit bir görünüm için uzun elbiseler her zaman ilk tercihlerden biridir. Üzerine de asla vazgeçilmeyen ve modası hiçbir zaman geçmeyen siyah deri bir mont giyin. Sokağa çıktığınızda aldığınız tepkilere bayılacaksınız.

 

Kaynak: Habertürk

Oyunuzu Paylaşın!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir