En iyi Moda Dergileri 2018

En iyi moda dergileri hangileri bir bakalım.Artık nesnel olarak üretilen şeylerin pek okunmadığını çoğu şeyin artık telefon ve tablet üzerinden halledildiğini biliyoruz.Buna rağmen dünya üzerinde otoriteleri sarsılmayan birçok dergi bulunmaktadır.İşte En iyi Moda Dergileri

Vogue

Moda dergilerinin babası olarak bilenen Vogue, dünyanın en etkili dergilerinin başında geliyor.Dünyada 22 ülkede dergi satışı yapan Vogue Türkiye’de de aktif bir şekilde satış yapmaktadır.

Cosmopolitan

Yayın hayatına 1886 yılında giren daha sonra edebiyat dergisine dönüşmüştür.1960 yılında ise tekrardan kadın dergisi olmuştur.Dergi kadın meseleleri,seks,ilişkiler,sağlık,ikili ilişkiler gibi birçok konuda kadınlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.

 

Playboy

Playboy, ABD kökenli bir erkek dergisidir.Erkeklere göre en iyi moda dergileri arasında baş köşededir.1953 yılında yayın hayatına başlayan dergi, Türkçe olarak Çapkın Erkekler anlamına gelmektedir.O dönem(1980’li yıllar) oldukça popüler olan Erkekçe dergisinin başarısının ardından kanunlara uygun olarak hazırlanmış resimlerle Türkiye pazarına da giriş yapmıştır.

Dazed

1991 yılında kurulmuş bir İngiliz moda dergisidir.Diğer dergilerin aksine modaya olan bakış açılarıyla ve eleştirel yapılarıyla fark yaratmaktadır.Dergi moda dışında sanat,müzik ve film konularını da ele almaktadır.

Nylon

1999 yılında Amerika’da kurulan bir çok yönlü dergidir.İçerik ağırlıklı olarak moda olsa da farklı konulara da yer verilmektedir.Gençler arasında oldukça popüler olan dergi müzik,popüler kültür gibi konulara da içeriğinde yer vermektedir.Suitcase Magazine

2012 yılında Serena Guen tarafından kurulmuştur. Dünyanın çeşitli bölgelerindeki giyim tarzlarını sokak modalarını ele alır. 3 ayda bir çıkan derginin online olarak mobil uygulamaları vardır.

The Gentlewoman

Adele, Yoko Ono gibi birçok ismin kapak resimi olduğu dergidir. Daha çok bir kitap görüntüsünde olsa da içeriğindeki kadının bakış açısından moda kavramıyla farkını ortaya koymaktadır. En iyi moda dergileri arayışındaysanız The Gentlewoman ‘a mutlaka şans verin.

Love Magazine

İngiltere kaynaklı bir moda dergisidir. İçeriğinde sunduğu modaya eğlenceli bakış açısıyla size heyecanlı ve bir o kadar da hoş zamanlar geçirtecektir.

Another Magazine

Dünyada moda adına söylenemeyenler söylemek için 2001 yılında kurulmuştur. Senede sadece 2 kez çıkan bu dergi farklı bakış açısıyla sizi modaya doyurmaktadır.

Glamour

1939 yılında Amerika da ortaya çıkan bir kadın dergisidir. Ayda bir yayınlanan dergi kapak resimlerinde ki ünlü isimlerle göz doldurmaktadır.

Diğer MODA YAZILARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Oyunuzu Paylaşın!