En Çok Oynanan Android Oyunları

En çok oynanan oyunlar listemize hoşgeldiniz.Android’in hayatımıza girmesiyle gelişen akıllı telefonlarla birçok imkana sahip olduk.Daha kaliteli grafikler,online oynama,yapay zeka gibi şeyler bilgisayardan telefona geçiş yaptılar.İşte En Çok Oynanan Android Oyunları

Temple Run: Sonsuz koşu tarzındaki oyunlardan. Oyun bir mağaradan çıkışınızla başlıyor,amacınız ise sizi kovalayan yaratığa yakalanmamak. Yol üzerinde çeşitli güçlendirmeler alıyor engellerden kaçıyorsunuz. 500 milyon dan fazla indirilmeyle en çok oynanan android oyunlar listemizde yer alıyor.

Candy Crush Saga: Facebook ‘dan hatırladığımız şeker oyunudur. Amacınız en az 3 şekeri eşleştirmek. Eğlenceli vakit ve her bölümde değişiklik sunan oyun 1 milyar dan fazla indirilmiştir.

Temple Run 2: Listemizde yer verdiğimiz Temple Run adlı oyunun 2. serisidir. Yine sonsuz koşu tarzında olan oyun daha gelişmiş grafikler ve yenilikler sunmaktadır.1 Milyar indirilme sayısı vardır.

Benim Konuşan Tom: Bir dönemin en efsane uygulamalarındandır. Akıllı telefonların yeni yeni hayatımıza girdiği dönemlerde bizi en çok şaşırtan uygulama galiba buydu. Size verilen bir  kedinin günlük bakımlarını yapıyorsunuz ama asıl olay bu değil. Kedi sizin söylediğiniz şeyleri aynen tekrarlıyor. Çocuklar ve akıllı telefonlarla yeni tanışanlar için gerçekten etkileyici bir uygulama.Bu ilginçliğin ödülünü 1 Milyar indirilmeyle almış görünüyor.

Subway Surfers: Yine Sonsuz koşu tarzındaki oyunlardan birtanesi. Oyunda trenleri boyayan ve buna karşılık polis tarafından kovalanan çocuğu kontrol ediyoruz. Amaç trenlere ve engellere takılmadan ilerlemek.Yol üzerinde çeşitli güçlendirmeler bulup puanınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz.Bu  oyunda 1 milyardan fazla indirilmeyle En çok oynanan oyunlardan birtanesidir.


Yazımızın Sonuna Geldik Diğer Oyun Yazılarımız İçin TIKLAYIN

 

 

Oyunuzu Paylaşın!