En iyi Android Menajerlik Oyunları

Futbol oyunları kadar menajerlik oyunları da gerçekten çok eğlenceli. Hep oyuncuların gözünden baktık oyunlara.Bunlar ise sizi birer menajere çeviriyor. Bütün taktiklere değişikliklere siz karar veriyorsunuz.Sözü fazla uzatmadan en iyi menajerlik oyunlarına geçelim.

İşte En iyi Menajerlik Oyunları

Top Eleven

Facebook oyunu olarak karşımıza çıkan ilk menajerlik oyunlarındandır. En çok detayı olan en iyi menajerlik oyunları arasındadır.100 milyondan fazla oyuncusu bulunmaktadır.

Online Soccer Menager(Osm): 

Takımını seç,taktiklerini belirle,oyuncularını antrenmana sok. OSM en köklü mobil menajerlik oyunlarındandır.Basit ve güzel mekanikleriyle 50 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.Soccer Menager 2018

Dünyanın en iyi menajerlik oyunları arasındadır. En iyi yönetim yeteneklerinizi bir üst sıralarda olan kulübe karşı test edin veya bir mücadele, zafer için alt ligde oynayan bir takıma yardım edin.

 

PES Menajerlik Oyunu

Pes Club Manager android oyununda bir takım seçiyoruz ve bu takımı yönetmeye başlıyoruz.Takımda hem menajerlik hem teknik direktörlük bize ait.Oyuncuları 3D olarak görüntüleyebiliyoruz. 5000 den fazla lisanslı futbolcu bulunmaktadır.

New Star Soccer

Yukarıdaki menajerlik oyunlarının aksine bu oyunda bir oyuncusunuz.Gerekli şeyleri yapıp kariyerinizi yükseltmeye çalışıyorsunuz. Canlı olarak maçlara çıkıyorsunuz.Size atılan topların akıbetine karar veriyorsunuz.

Yazımızın sonuna geldik, aşağıdaki yorum kısmından yorum yapmayı unutmayın.

Daha fazla Oyun yazısı okumak için TIKLA.

Oyunuzu Paylaşın!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir