Steam ‘deki En iyi 5 Oyun

Dünyanın en büyük online oyun satış platformundaki en iyi oyunlara bir bakalım

Steam içerisindeki yüz binlerce oyunla dünyanın en büyük oyun platformu konumunda. İçeriğinde birçok ücretli oyunla beraber birçok da ücretsiz oyun bulunduruyor. Sizi cd de oyun taşıma zahmetinden kurtaran Steam size internetin olduğu her yerde hesabınızdaki oyunları oynama fırsatı veriyor. Para verip indirdiğiniz oyunları beğenmezseniz para iadesi dahi alabiliyorsanız.


İşte Steam ‘daki En iyi 5 Oyun

5. Grand Theft Auto V

2013 yılında piyasaya çıkıp ortalığı kasıp kavuran efsane olmuş oyunlardan biridir. Diğer Gta serilerinin aksine 3 karakteri yönetiyorsunuz. Hepsinin ayrı bir yeteneği var ve size verilen görevleri yapmaya çalışıyorsunuz. Bundan başka Gta online adındaki moduyla da eş zamanlı olarak diğer oyuncularla oynayabiliyorsunuz.

4. Dota 2

Moba ‘nın atası olarak piyasaya çıkan Dota 1 in devam oyunudur. Mekanikleriyle ve grafikleriyle çoğu Moba dan daha kaliteli bir oyundur. Yıllar sonra bile oynandığında yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir oyundur. Steam ‘de uzun süre en çok anlık oynanan oyun olan Dota 2 şuan Pubg ye tahtını devretmiştir.


3. Counter Strike Global Offensive

Counter Strike ‘ı fazla anlatmamıza sanırım gerek yok. Çocukluğumuzdan beri oynadığımız Cs ‘nin daha modern grafiklerle buluşmuş devam oyunudur.

2. Tom Clancy Rainbow Six Siege

Cs Go ya benzeyen bir oyundur. Sürekli güncellenen oyun çoğu kişiye göre yakında Cs yi tahtından indirecek. Tom Clancy Rainbow Six Siege evi savunan ve eve girmeye çalışan 2 takımın arasında geçiyor. Gelişmiş oyun mekanikleriyle ve sürekli güncel haliyle oynanmmaya değer Steam oyunları arasındadır.

1.Pubg

Steam ‘da anlık olarak en çok oynanan oyun olan Dota 2 yi tahtından indiren oyundur. Çıktığı günden beri ortalığı kasıp kavuran Pubg birçok bug ve hile yüzünden şikayet alsa da şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi ve gelişmiş grafikli oyun olma konumunda. Oyun için sağlam bir ekran kartınızın olması şart. Çünkü oyun sadece ekran kartınızı kullandığı için çoğu pc de verim almakta zorlanıyorsunuz.


Oyunuzu Paylaşın!


Steam ‘deki En iyi 5 Oyun” için bir yorum

  • 4 Haziran 2018 tarihinde, saat 22:41
    Permalink

    Bi Arma 3 Listelemeye Girerdi Be 😉

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir