En iyi Anime Diziler – Mutlaka İzlenmesi Gerekenler

Anime çizgi film değildir anime de kan var kan 😀 şaka bir yana ölmeden önce izlenmesi gereken en iyi anime dizilerin listesini hazırladık.

Dünya üzerinde birçok kişi tam bir anime hayranı. Sizde en iyi animeler sorusunu soruyorsanız listemize göz atın.


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Dünya çapında anime hayranlarını en çok sevindiren projelerden biriydi. Onlarca oyuna konu olan animenin tek kötü yanı çok kısa sürede bitmiş olması. 1 sezon süren anime 64 bölümüyle dolu dolu anlar yaşatmayı vaadediyor.

Dragon Ball

Şuan 20-30 yaş arası olanların çocuklarından mutlaka adını duyduğu veya izlediği animelerden biride Dragon Ball’ dır. Benim de çocukluğum da en çok sevdiğim animelerden biriydi. Onlarca oyuna konu olan yapım en iyi animeler aradında yerini çoktan alıp efsane oldu bile.

Pokemon

Pokemon u bilmeyenimiz zaten yoktur. Ash adında bir gencin başından geçen olayları ve en iyi pokemon ustası olma hikayesini konu alan bir yapımdır. Ülkemizde kendini pokemon sanan bir gencin apartmandan atlamasıyla yasaklanmış ve içimizin bir köşesinde buruk bir acı olarak kalmıştır.Future Diary

Sıkı anime takipçilerinin favori animeleri arasında yerini almıştır. Dünya üzerinde en çok konuşulan yapımlardan biri olması nedeniyle izlenmeyi hakettiğini düşünüyoruz.

Death Note

Sıkı anime takipçileri büyük ihtimalle Death Note ismini duyunca duygulanmıştır. Çünkü çoğu anime hayranı bu diziyle izlemeye başlamıştır. Hala izlemeyenler arasındaysanız vaktinizi boşa harcamayacak ve sizi kendine çekecek bir yapım.

Angel Beats

Ölümden sonraki hayatı konu alan bir yapımdır. Yaşamları sırasında istediklerini yapamayan insanların daha sonradan özel güçleriyle hayallerini gerçekleştirmeye çalışmalarını konu alan değerli bir yapımdır.

Naruto

Çizgi roman olarak hayatına başlayan Naruto daha sonra anime dünyasına giriş yapmıştır. Naruto nun kendini kanıtlama çabası ve en iyi ninja olma yolundan başından geçenleri konu almaktadır. Uzun soluklu bir yapım olan Naruto izleyenlerin pişmanlık çekmeyeceği en iyi animeler arasında yerini almıştır.

Mirai Nikki

Her dakikası telefonla uğraşmakla geçen genç bir kızın hikayesiyle başlar. Telefonunda başına gelecek şeylerin yazmasıyla ilginçleşmeye başlayan olaylar, zaman tanrısı Deus un genç kızı bir hayatta kalma yarışına sokmasıyla garip hallere girmektedir. Kısa süreli ve bir solukta izlenecek en güzel animeler arasındadır.Oyunuzu Paylaşın!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir