İzlemekten Zevk Alacağınız En iyi Yabancı Diziler

En iyi yabancı diziler i mi arıyorsunuz ? Türk dizilerinin sürekli tekrarlanan konularından sıkıldınız mı? Türk dizileri genelde sadece aşk üzerine oluyor.Birçok dizi hayranı ise yabancı dizileri izliyor.Bizde size izlemekten bıkmayacağınız bittiğine üzüleceğiniz dizileri sıraladık.

İşte En iyi Yabancı Diziler

How i met your mother: Dizi Ted isimli başrolün çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmak istemesiyle başlıyor. Arkadaşlarının evlenmek istemesi üzerine kendisini boşlukta hisseden Ted’in başından çeşitli maceralar geçiyor. Evlenmek ve hayatının aşkını bulmak isteyen Ted tam 9 sezon boyunca gerçek aşkı arıyor. 20 dakikalık bölümler halinde olan dizi izleyiciyi sıkmadan eğlenceli vakit vaadediyor.

Prison Break: Yabancı dizi önerilerinin olmazsa olmazlarından olan bir dizidir.Abisinin haksız yere hapse girdiğini öğrenen M.Scofield hapishane haritasını vücuduna dövme yaptırır ve abisini kaçırmaya çalışır. Toplam 5 sezondan oluşan dizide 3 kez hapisten kaçarlar. Scofield’in müthiş zekası ve olağanüstü planlarıyla sizi ekranlara bağlayacak bir dizi.Breaking Bad: 50 yaşında sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White ‘ın hayatı kanser olduğunu öğrenmesiyle değişir.Ailesine kendisi öldükten sonra rahat bir yaşam bırakabilmek için uyuşturucu üretmeye başlar.Sıradan bir insanın nasıl Uyuşturucu baronu olacağını anlatan dizi, Walter White ‘ın zekasıyla da sizi oldukça şaşırtıyor.

Game of Thrones: Dizi konu olarak yedi krallıktan bahsediliyor. Ejderhalar yok edileli yüzlerce yıl olmuş. Westeros denilen bir dünya burası. Dönem dönem yazların kışlara oranla çok kısa sürdüğü, ama bitmeyecek kadar uzun kışların da yaşandığı bir coğrafya. Krallık bir şehirden, Demir tahttan idare ediliyor.Buram buram tarih kokan dizi Dünyanın en çok izlenen dizilerinin başında geliyor.

The Walking Dead: The Walking Dead ya da Yürüyen Ölüler dizisi, ülkemizde de merakla takip edilen yabancı yapımlardan biridir.The Walking Dead dizisi temel olarak zombi salgının başlangıcında ve devamında sağ kalan insanların vermiş olduğu mücadeleyi işliyor.The Walking Dead dizisi 8,5’lik IMDb puanıyla da başarısını taçlandırıyor.

Narcos: Kolombiya’nın dünyaca ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın gerçek hayatını konu alan dizidir.Netflix üzerinden yayınlanmaktadır.Dizi, bu adamın, Robin Hood mu yoksa para için adam öldürebilen biri mi olduğunun cevabına ulaşmamızı sağlıyor.8.9 puanlık IMDB puanıyla da kalitesini kanıtlıyor.

En iyi Yabancı Diziler listemizin sonuna geldik.Diğer Sinema-Dizi Haberleri İçin TIKLAYIN.

 

Oyunuzu Paylaşın!