En iyi Çamaşır Makineleri 2018 – Çamaşır Makinesi Nasıl Seçilir?

Bütçe :En iyi çamaşır makinesi için öncelikle güzel bir bütçe ayarlamalısınız.Bu tutar uzun kullanım ve memnuniyet için en az 1300 TL olmalıdır.

Devir Sayısı: Dikkat etmeniz gereken diğer bir olay ise devir sayısıdır.Örneğin 2000 devirli bir çamaşır makinesi varsa bu dakika da 2000 kez döner anlamındadır.En iyi çamaşır makinesi seçilirken devir sayısının yüksek olması size en çabuk kuruma sürelerini verecektir.

Yıkama Kapasitesi: Evinizde çamaşır yıkadığınızda ne kadar çamaşır çıktığına bakın.Eğer çok çamaşır yıkıyorsanız kapasitesi yüksek modellere yönelmeniz gerekmektedir.

Enerji Tasarrufu ve Marka Seçimi: Günümüzde çamaşır makinesi seçerken en önemli etkenlerden birisi enerji tasarrufudur. A, A+ , A++ gibi ibareleri makine üzerinde görebilirsiniz.+ ne kadar fazla olursa o kadar çok tasarruflu olduğunu belirtecektir.

İşte En iyi Çamaşır Makinesi Denince Akla Gelen Modeller

Samsung WD90K6410OS

Teknoloji devi Samsung’a ait model 6 ve 9 kg çamaşır kapasitesi seçenekleri sunmaktadır.A++ enerji tasarrufu bulunmaktadır.Köpükle yıkama teknolojisini barındırmaktadır.Bu yazının yazıldığı sıralarda bu makineyi alana Samsung Galaxy Prime hediyesi verilmektedir.

Bosh HomeProfessional: 

Yıkama esnasında programı durdurup çamaşır eklemesi yapılabilen bir makinedir.9 kg çamaşır kapasitelidir.A+++ enerji tasarrufu sunmaktadır.16 farklı leke için leke çıkarma programı bulunan cihaz akıllı ev cihazlarıyla da bağlantı kurabilmektedir.

Vestel Hızlı 9914 tt

Milli Teknoloji şirketlerimizden Vestel’e ait olan ürün 9kg çamaşır kapasitesi sunmaktadır.1400 devir hacimdir. A+++ dan %60 daha fazla enerji tasarrufu bulunmaktadır.En iyi çamaşır makinesi kategorisinde kendisine güzel bir yer edinmiştir.En çok satılan makinelerdendir.

En iyi Çamaşır makinesi için size yardımcı olmaya çalıştık.Diğer Yazılarımız için BURAYA tıklayın.

 

Oyunuzu Paylaşın!